Eközben Miskolcon 😮
FB kommentek :
"Mostanában nagy divat lett "kiteregetni a szennyest"
"Nézzétek már meg kérlek, hogy megszáradtak e az ingek? Mert, ha igen, akkor leugrok érte"
FB kommentek :
"Mostanában nagy divat lett "kiteregetni a szennyest"
"Nézzétek már meg kérlek, hogy megszáradtak e az ingek? Mert, ha igen, akkor leugrok érte"