- Szuper, csak mindig csipkedtek a halak, valahányszor bementem a vízbe...
avagy pózolj magassarkúban...
Sziasztok! Ezt Krakkóban, egy aluljáróban fotóztam. 🙂 Üdv, Egy olvasótok
- Untam már...
Sok napsütés, egyre melegebb idő
Rátaláltam a legjobb vízre, ami csak kapható! 🙂
Egyik sem működik 🙂