Sziasztok!
Ezt a minap lőttem a Kisvárdai Pennyben...
Minőségellenőrök az epres fánkon! 🙂
Üdv, Geri
2019.08.10.
Kategória: Egyéb
Sziasztok!
Ezt a minap lőttem a Kisvárdai Pennyben...
Minőségellenőrök az epres fánkon! 🙂
Üdv, Geri