Sziasztok! A kérdés adja magát MIND AZ EGY gomb használata kapcsán: - Lehet, hogy a fogászat intelligens... és a páciensek?
Ritka pillanatok egyike, éppen egy távközlési technikus kikelését láthatjuk ezen a kaputelefonnal rögzített képen, jól megfigyelhető még a fején a tojáshéj.
- Nem hord karórát, mert ő mondja meg, mennyi az idő. - Végigvitte a Super Mario-t. Balra. - Bement az X-faktorba és kiestek a mentorok. - Megcsinálta az összes fekvőtámaszt. - Szóra bírta a Csendes-óceánt. - Betett a dvd lejátszóba egy szelet szalámit és visszanézte a disznóvágást. - Elszámolt a végtelenig. Kétszer! - Bejelentkezett a Facebook-ra, kaputelefonnal. - Visszahívta a magánszámot és felvette a nem fogadott hívást. - Elszomorított egy HappyMeal menüt - Olyan gyorsan kelt fel, hogy látta magát aludni. - Elkapta a vírust, de aztán elengedte. - Beszél braille-ül - Felidegesítette Békéscsabát. - Kitépett egy lapot a Facebookból - Hülyére vert egy okostelefont - Személyesen ismeri Columbo feleségét - Egyszer Big Mac-et kért a Burger Kingben, és kapott. #ChuckNorris
A képen a szingapúri „Interlace” nevű épületegyüttes látható. Az épületet az OMA építészeti iroda tervezte és 2013-ban fejezték be az építkezést. Az épületegyüttes 31 hatszintes lakótömbből áll, amelyek egymásra helyezve egyfajta "függőleges falu" érzetet keltenek. Ez a struktúra radikálisan eltér a hagyományos toronyházaktól, hiszen a megszokott függőleges elrendezés helyett horizontális és átlós irányban helyezkednek el az épületek. Az épület nagy hangsúlyt fektet a zöld felületekre, tetőkerteket, zöld teraszokat és különféle vízfelületeket alakítottak ki, hogy a természetes környezetbe illeszkedjen. Az épület körülbelül 8 hektáros területen fekszik, amely magában foglalja a közösségi tereket és parkokat is. Az építészek célja az volt, hogy elősegítsék a lakók közötti társadalmi interakciót. Az épületek közötti terek közösségi tevékenységekre és szabadidős programokra adnak lehetőséget. Az Interlace számos nemzetközi építészeti díjat nyert, köztük a 2015-ös World Building of the Year díjat a World Architecture Festivalon, ami az egyik legnagyobb elismerés az építészeti világban.
Aki járt mostanában Budapest belvárosában, az belefuthatott már egy-egy kendershopba, ahol különböző kannabisz alapú termékeket árulnak. De hogyan fordulhat elő ez egy olyan országban, mint a miénk, ahol mind a marihuána fogyasztását, mind pedig a kereskedelmét szigorúan büntetik? Ennek jártunk utána legutóbbi videónkban Zacher Gábor toxikológussal.
Ősi kínai hagyományra alapuló áltudomány, mely önmeghatározása szerint az Ég és a Föld törvényszerűségeinek megfigyelésével és alkalmazásával segít az ember és a természet közötti összhang megvalósításában.