"Két bogyó az arcba, oszt indulás a harcba" Amúgy ez csak édes porral töltött ostya...

2024.01.10. Kategória: Kép
Eközben a vásárcsarnokban

2024.01.04. Kategória: Videók
Brutális tűzerő

Az M134 Minigun egy elektromos meghajtású Gatling-rendszerű géppuska, amely 7,62x51 mm NATO lőszert tüzel kiemelkedő, akár 6000 lövés/perces tűzsebességgel. Jellemzően helikopterek, hadihajók és harcjárművek fegyverzete, de ritkább esetben repülőgépeken is előfordul.

2023.12.27. Kategória: Érdekes
Thai csipsz

Kedves Szerkesztőség! Most értünk vissza Thaiföldről, ahol a helyi chips márka nagy mosolyt csalt az arcunkra. (a képen banán chips látható). Üdv.: Z

Eközben Törökországban

Botrányosan ért véget a hétfő esti Ankaragücü–Rizespor török bajnoki futballmérkőzés. A vendégek a 97. percben szerzett góllal egyenlítettek, így 1-1 lett a végeredmény. A hazai csapat elnöke, Faruk Koca ezt nagyon nehezen viselte, a lefújás után berohant a pályára, és arcon ütötte Halil Umut Meler játékvezetőt. telex.hu

2023.12.10. Kategória: Videók