2014.04.14. Kategória: Videók
Miami Dolphins szurkolócsajok vs. USA hadsereg

Call Me Maybe

2014.04.12. Kategória: Mondás, idézet
Állásajánlat matrózoknak

Elvárásaink: 2 általános (lehetőleg 7. és 8. osztály) minimum 3 éves fizikai területen, rettentő körülmények között szerzett tapasztalat... nagy munkabírás rum iránti feltétlen elkötelezettség jelentős testi fogyatékosság (faláb, fél szem előny) hidegvér nehéz helyzetekben forró vér nehéz helyzetekben 1 nyelv alapfokú ismerete Amit nyújtunk: extrém, "érdekes", nem mindennapi munkakörülmények néha röhejes fizetés céghajó előrelépési lehetőség (Józsikám húzzámá előre, nem mondom még egyszer!) esetenként reggeli Thaiföldön nagy engedmények... Ha Ön egy kihívásokkal (Józsikám, azonnal gyere ki, nem mondom még egyszer!) és felelősséggel járó munkát szeretne egy nemzetközi csapatban, küldje el önéletrajzát. (De fénykép nélkül!)

2014.04.11. Kategória: Állat
Buksi búvárkodik

Buksi búvárkodik
2014.04.11. Kategória: Egyéb
Eközben vidéken . . .

Eközben vidéken . . .
2014.04.11. Kategória: Egyéb
Eközben Miskolcon

Eközben Miskolcon
2014.04.11. Kategória: Egyéb
Végre, egy menő kombináció!

Eddig csak joghurtban láttunk ilyet, de végre gondoltak a pasikra is...

Végre, egy menő kombináció!
2014.04.11. Kategória: Gif
Köszi 🙁

funny pictures
2014.04.10. Kategória: Viccek
Panaszkodnak

Két cápa úszik a tengerben, és beszélgetnek: - Te, képzeld a múltkor úszom egy hajó után, egyszer csak beesik egy fickó a vízbe. Megettem, hát olyan részeg volt, hogy két hétig nem bírtam egyenesen úszni. Mire a másik: - Az semmi. Én is úszok egy hajó után és egyszer csak beesik egy szőke nő a vízbe. Megettem, hát olyan üres volt a feje, hogy még most sem tudok lemerülni.

2014.04.10. Kategória: Egyéb
Ha van kocsid, lesz csajod

Ha van kocsid, lesz csajod
2014.04.10. Kategória: Gif
Menet közben neeeeeeee!

Daily Gifdump
2014.04.10. Kategória: Gif
Köszi tesó, jófej vagy 🙁

That’s Not Right Man!
2014.04.10. Kategória: Mondás, idézet
Társat keresek!

Magamról bővebben: Szeretek utazni, fél éve voltam a szomszéd faluban is. Gyalog, mert nem jár busz, a biciklimet ellopták. Szeretek bulizni. Általános iskolában voltam a farsangon. Nyertem egy első helyezett jelmez tortát, mert azt hitték, hogy parasztnak öltöztem, pedig csak néző voltam az ünnepi ruhában. Kedvenc állatom az ebihal, aminek már van lába, csak az a baj, hogy nehéz sétáltatni. Amióta az egyik egyetemen felújítás van, azóta járok egyetemre is. Takarítani. Nagyon szeretem a zenét. Kedvenc számom a 69. Volt már párkapcsolatom is, 5 évig jártam valakivel, csak neki nem szólt senki. Megviselt a szakítás. Nagyon érzékeny vagyok, a múltkor például rám esett egy gerenda és majdnem sírtam. Kedvenc filmem címét nem tudom, de egy szakállas fehér karatézós csávó lever, lelő, leszúr, megfojt, lerúg (zömében fordulatból) mindenkit. A címét azért nem tudom, mert a szomszéd nem az elejétől vette fel. Ha lesz nálam áram, akkor veszek TV-t. Addig valóságshow-t nézek, mert egy befőttes üvegbe beraktam 3 csótányt. Nagyon érdekes. Ha valakinek esetleg eme szerénységem tetszetős , privát üzenet formájában jelezze érdeklődését...