A német A2-n sikerült lencsevégre kapni ezt a kamiont. Nem akartam kitalálni semmi vicces megjegyzést a cég nevéhez. Rátok bíznám és a követőitek fantáziájára. 🙂 Üdv: Miki.
2024.06.05.
Kategória: Érdekes
Sziasztok! Ma Kufsteinben lőttem a nap rendszámát, kicsit messziről, menet közben, bocs a gyenge fotóért. Üdv, Péter


