Egy kamaszkorú lány egyszer feltette az élet nagy kérdését: - Miért lesznek a nők ribancok, ha mindenkivel lefekszenek, és miért lesznek a férfiak királyok, ha sok nőt ágyba visznek? Erre egy bölcs idős bácsi adta a legkorrektebb választ: - Lányom, ha van egy lakatod, amit minden kulcs kinyit, akkor az egy nagyon rossz lakat, de ha van egy kulcsod, ami minden lakatot kinyit, akkor az egy nagyon jó kulcs!
- A hétvégi háznál az anyós a vejével együtt ássa a földet. Az anyós rohamsisakot visel. Arra megy a szomszéd és csodálkozva kérdi: - Béla, miért van az anyósodon sisak? - Gondolod, hogy majd minden percben kimegyek a kerítéshez, hogy leverjem az ásóra tapadt földet?:P
- A lakodalomban a menyasszony feje hirtelen megfájdul, és a vőlegény kikíséri. Mikor visszatér a barátja kérdezi tőle : - Na, minden rendben? - Igen, persze. Adtam neki egy kis nyugtatót, és most alszik. - Rendben van, csak ne felejtsd el behúzni a patika cipzárját, mert kilátszik az adagoló.
Riport a dél-afrikai Caster Semenyával, aki 800 méteren nyert a berlini világbajnokságon. - Mit szól ahhoz, hogy sokan megkérdőjelezik az ön női mivoltát? - Leszophatnak!
- Ki jött rá először, hogy a Hegylakó halhatatlan? - Az anyja, a harmadik abortusz után.
Hello ! Itt vagyok egy szállodában El Paso Texas a Mexicói határ mellett. Amikor kerestem a WIFI-t ezt láttam a gépem.
Sziasztok ! Most volt nálunk lomtalanítás és ezt a gyöngyszemet sikerült lefotózni. Tudni kell, hogy a tulaj semmi más egyéb lomot nem pakolt ki, illetve nem egy butik vagy fehérnemű üzlet előtt volt.