Ha ezek a hülyeségek nem volnának, akkor nem is lennénk rabok.
Mert, ha például, nem hinnénk el, hogy okostelefonra van szükségünk, akkor nem vennénk 100 ezerért egyet magunknak, és akkor nem nyomkodnánk naphosszat az érintőképernyőjét, hogy újabbnál újabb színes képek között böngésszünk.
És akkor maradna időnk intelligens dolgokkal foglalkozni, és egy fokkal máris szabadabbak lennénk...
A teljes cikk a linken :
laarandras.hubloglaar-andras-itt-az-ido-most-vagy-soha
"Elado frisen FLORIDA MIAMi-bol behozott 126-os 350SD (turbodiesel) nagyon jo motoral vltoval NEM ROHAD! NINCS Rajta ROZSDA! normalis allapotban. Krem-elektromos elsö ülléesek, krém borbelso, kormany air-bag(légysák), kromozott alufelni, hovedo folia, elso lampan torlo lapat, jo gumik, sok potalkatreszel, most lett rakoltve, 4000 (azaz kozel 1, 0 millio forint), csere csak ertelmes dologra. Nem mindenaron elado csak ha valaki kincset lat benne akkor. tovabbi szep napot."
Rengeteg munkaóra eredménye, mire a tökéletes rágó piacra kerül. Jesse Kiefer dolga nem más, mint minthogy mire megszületik az új rágógumi, minden elvárásnak megfeleljen. Legyen jó íze, jól rágható legyen, lehessen fújni belőle lufit, legtöbbször jó nagyot. "Néha napokig csak lufikat fújok a rágóból, máskor meg csak az ízére kell figyelnem. Attól függ mi a dolgom, hogy a projekt milyen fázisnál tart."
Szeretheted, utálhatod, de Bill Gates igazán jól megmondta a tutit. Egy középiskolában hangzottak el az alábbiak tőle egy előadás során. 11 olyan dologról beszélt, amit a mai gyerekek nem tanultak és valószínűleg sosem fognak megtanulni az iskolában. Arról beszélt, hogy az "érezd jól magad"-stílusú és "politikailag korrekt" oktatás egy generációnyi gyereket hagyott a valóság leghalványabb ismerete nélkül oly módon, hogy a valódi világban nagy eséllyel el fognak bukni. 1. szabály: Az élet sosem igazságos - szokj hozzá! 2. szabály: A világot nem érdekli az önérzeted. A világ azt várja el tőled, hogy érj el valamit AZELŐTT, hogy önérzeteskedsz. 3. szabály: NEM lesz évi nettó 12 milliós fizetésed közvetlenül a középiskola után. Nem lesz belőled rögtön vezérigazgató-helyettes és nem kapsz céges autót. Azt ki kell érdemelni. 4. szabály: Azt hiszed, hogy kemény veled a tanár? Várj csak, míg találkozol a főnököddel! 5. szabály: A hamburgersütés nem ássa alá a méltóságodat. A nagyszüleid idejében más kifejezéssel illették: lehetőség. 6. szabály: Ha elcseszed, az NEM a szüleid hibája, szóval ne nyávogj, hanem tanulj a hibáidból! 7. szabály: A születésed előtt a szüleid nem voltak "uncsik". Azért váltak ilyenné, mert akörül forog az életük, hogy megkeressék a csekkekre, és úgy általában az életedre valót, kimossák a ruhádat, és hallgassák az öndicsérő áradozásodat, hogy mennyire jó fej srác vagy. Szóval mielőtt nekiugrasz az esőerdőket megmenteni a szüleid generációja okozta káros hatásoktól, előtte megpróbálhatnád kiganézni a disznóólat a saját szobádban. 8. szabály: Az iskolában lehet, hogy elfogadták a győzteseket és a veszteseket is. Az élet azonban NEM ilyen. Az iskolában kijavíthatod a rossz jegyeket, és annyi időt kapsz a helyes válasz megtalálására, amennyit csak akarsz. Ennek azonban SEMMI KÖZE NINCS a valós élethez. 9. szabály: Az életet nem iskolai félévekben mérik. Nincs nyári szünet. És nagyon kevés munkáltatót érdekel, hogy te meg akarod találni önmagadat, arra ugyanis ott van a szabadidőd... 10. szabály: A tévé NEM a valós életet mutatja be. A valóságban az embereknek muszáj dolgozni menni, és nem üldögélnek naphosszat a kávézóban. 11. szabály: Légy kedves az uncsi, eminens stréberekhez. Könnyen lehet, hogy az egyikük egyszer a főnököd lesz...
Attól, hogy a te autódban a fordulatszámmérő mozog olyan gyorsan, mint ebben a kilométeróra, még ne legyen rossz kedved 🙂
Megtalálták, a neve Gyuri! Ha ma csak 1 videót terveztél megnézni, akkor ez legyen az 🙂