Szexshop.hu 900x100 2025. december
2014.04.14. Kategória: Egyéb
Napi tényfeltáró

Napi tényfeltáró
2014.04.12. Kategória: Mondás, idézet
Állásajánlat matrózoknak

Elvárásaink: 2 általános (lehetőleg 7. és 8. osztály) minimum 3 éves fizikai területen, rettentő körülmények között szerzett tapasztalat... nagy munkabírás rum iránti feltétlen elkötelezettség jelentős testi fogyatékosság (faláb, fél szem előny) hidegvér nehéz helyzetekben forró vér nehéz helyzetekben 1 nyelv alapfokú ismerete Amit nyújtunk: extrém, "érdekes", nem mindennapi munkakörülmények néha röhejes fizetés céghajó előrelépési lehetőség (Józsikám húzzámá előre, nem mondom még egyszer!) esetenként reggeli Thaiföldön nagy engedmények... Ha Ön egy kihívásokkal (Józsikám, azonnal gyere ki, nem mondom még egyszer!) és felelősséggel járó munkát szeretne egy nemzetközi csapatban, küldje el önéletrajzát. (De fénykép nélkül!)

2014.04.12. Kategória: Gif
Ébresztő van srácok!

Hasatokra süt a nap 🙂

Just When You Thought People Were Nice…
2014.04.12. Kategória: Egyéb
Napi kreatív

1. helyezett

Napi kreatív
2014.04.11. Kategória: Tetkó
Napinemszar

Egy újabb jól sikerült tetoválás

Napinemszar
2014.04.11. Kategória: Mondás, idézet
Napi brutál :P

Napi brutál :P
2014.04.10. Kategória: Mondás, idézet
Napi kérdés?

- Hogy hívják vasútellenes tisztítószert? - Antibakteriális...

2014.04.10. Kategória: Viccek
Egyedül nem megy

Új, bögyös doktornő érkezik a faluba, Jóska bácsi elmegy hozzá: - Doktornő kérem, nem tudok dugni. Felír neki egy adag Viagrát. Másnap az öreg visszamegy: - Doktornő kérem, még mindig nem megy. Felír neki dupla adagot. Harmadnap Jóska bá megint megy: - Doktornő kérem, ez nem akar összejönni! - Nem hiszem el, jöjjön, próbáljuk ki. Rettenetesen megdöngeti a doktornőt, aki csak percek múlva tud megszólalni: - Jóska bácsi, hisz maga profin kefél. - Hát, ha van kivel!

2014.04.10. Kategória: Bunyó
Napi agresszív

Daily Gifdump
2014.04.10. Kategória: Egyéb
Napi bádybilding póz

Páros bicepsz szemből

Napi bádybilding póz
2014.04.09. Kategória: Egyéb
Napi zsibbasztó

50 "szent"

Napi zsibbasztó
2014.04.09. Kategória: Viccek
Napi vicc

- Mama, engem a gólya hozott? - Igen. - És a nagyapát? - Őt is. - Téged? - Engem is. - Mi van, ebben a családban senki sem szeret dugni?