Szexshop.hu 900x100 2025. december
2024.06.07. Kategória: Kép
A képet meglátva a Hammeres sztori jutott eszembe

2012 Február Két Hummer típusú terepjáró szakadt a Balaton jegébe A szlovák rendszámú Hummer H2-kben hét, negyven körüli férfi utazott, Balatonakarattyánál szakadtak a jégbe. Az Index megtalálta az egyik Hummer tulajdonosát, de telefonon sajnos nem tudtuk szóra bírni, így nem mondhatta el, mi késztette arra, hogy a több mint 3 tonnás járművel a jégre hajtson. A tulajdonos a Facebookon viszont már szombaton kirakott egy képet a nádas mellet a jégen álló autójáról, és alá azt írta, hogy "Indulok Siófokra", "...persze a jégen..." Úgy látszik az indulással még várt két napot, hogy vastagabb legyen a jég. Az autótulajdonos egyik ismerőse a kép alatti kommentek közt úgy vélte, hogy "ha elsüllyed, jó lesz stégnek, Hummerstégnek", erre a tulaj úgy replikázott, hogy "Meg süllőfészeknek, ha elsüllyed".

A képet meglátva a Hammeres sztori jutott eszembe
2024.06.06. Kategória: Kép
Sziasztok!

Klímaszerelő vagyok. A bolond klímás nyáron dolgozik. Ez a 7. nyaram, amikor semmi szórakozásra nem maradna időm. Persze örülök a munkának, de egy kis lazítás is rám férne. Ezért, még mielőtt valaki beküldi, ahogy a nulláson haladok, inkább magam teszem. Mai jelmondat, kellemeset a hasznossal!

Sziasztok!
2024.06.06. Kategória: Állat
Nem sok esze van szegénykémnek

image
2024.06.06. Kategória: Mondás, idézet
Sok itt a köcsög, nem csak a majálison 🙂

Sok itt a köcsög, nem csak a majálison 🙂
2024.06.06. Kategória: Videók
Egy újabb csokor idióta

2024.06.06. Kategória: Érdekes
Egy megmosolyogtató német rendszám

Egy megmosolyogtató német rendszám
2024.06.05. Kategória: Kép
Már nem kéne több eső

Már nem kéne több eső
2024.06.04. Kategória: Érdekes
Csudálatos technikai kivitelezés

Tisztelt Napiszar.hu, kedves szerkesztők! A kezdetektől napi szintű olvasótok vagyok és imádom az oldalatokat ! Nem hittem, hogy egyszer rászánom magam arra, hogy beküldök nektek valami arra érdemeset! A képet Miskolc egyik perem településéről Perecesről kaptam! Én ott születtem, anyám most is ott él! Ezt a csoda műszaki tákolmányt a szomszédja készítette! Az, hogy gáz az egy dolog, de a városi busz ott megy el mellette naponta 60x! Üdv, "Cs"

Csudálatos technikai kivitelezés
2024.06.04. Kategória: Reklám
Összecsukható autós napernyő - Most verhetetlen áron (x)

Véd a hőtől és az UV-tól ✔
Egy mozdulattal nyitható és összecsukható ✔
Minimális helyet foglal, akár csak egy esernyő ✔

>>> Most csak 1.990 Ft - Szállítás 3 munkanapon belül <<<

Összecsukható autós napernyő - Most verhetetlen áron (x)
2024.06.03. Kategória: Szexi csajok
PopóHétfő

Íme a mai nyertes hátsó

PopóHétfő
2024.06.03. Kategória: Kép
Ennél a verziónál nem a kígyó volt legravaszabb a paradicsomban

Ennél a verziónál nem a  kígyó volt legravaszabb a paradicsomban
2024.06.03. Kategória: Mondás, idézet
Napi társkereső

Ria fotóját levágtuk a képről, de amúgy egy egész helyes kis csaj. U.i.: A leszbiknek üzeni, hogy kerüljék őt!

Napi társkereső