Akciósgumi tavasz 790x120
2013.02.05. Kategória: Reklám
Perfekt Computer - számítástechnikai webáruház

make an animated gif
make an animated gif
2013.02.05. Kategória: Egyéb
Beküldött

Sziasztok! Remélem bekerül hozzátok ez az illedelmes felhívás, amit Miskolcon kaptam lencsevégre . . .

Beküldött
2013.02.05. Kategória: Videók
X-Faktorba velük

2013.02.05. Kategória: Kép
Horgászik a család - avagy egységben az erő

Ilyen egy segítőkész feleség 🙂

Horgászik a család  - avagy egységben az erő
2013.02.05. Kategória: Videók
Veszélyes az út Nyíregyháza felé . . .

Ez a magyar valóság, ide (nem) költik a súlyadóból, útadóból befolyt pénzeket... 2013. Február első napján készítettem néhány felvételt ahogyan a nyíregyházi autóbusz-állomásra érkeznek, illetve onnan indulnak a buszok. Az úton, ha még azt annak lehet nevezni akkora gödrök keletkeztek, hogy a nagyjából 100 évvel korábban lerakott bazaltkő tisztán, szakaszokban kilátszik mintegy 15 cm-re az aszfalt alól!

2013.02.05. Kategória: Stand-up
Szerdán újra duma párbaj - most a hölgyeké a főszerep

Magyarországon elsőként duma párbaj, humoroktatás és soha nem látott interaktivitás a színpadon minden szerdán 20.00 órától a Tarajos Gőte Klubban. Február 6.-án Imre Andrea és Tényi Anett csap össze! Humor oktató: Ihos József. Belépő: 500 pénz, amiért egy pohár ital is jár. Info : [javascript protected email address] Cím a piros linken :

www.facebook.comevents329613160477274?fref=ts

Szerdán újra duma párbaj  - most a hölgyeké a főszerep
2013.02.04. Kategória: Egyéb
Az utolsó cigaretta története . . .

Az utolsó cigaretta története . . .
2013.02.04. Kategória: Állat
Napi érdekesség - Tudtad ?

Alex egy jákópapagáj neve volt, amelyet 30 éven át tanulmányoztak egy állatpszichológiai kutatás keretében . . . A teljes történet a piros linken :

hu.wikipedia.orgwikiAlex_%28papag%C3%A1j%29

Napi érdekesség - Tudtad ?
2013.02.04. Kategória: Mondás, idézet
Napi igazságosztó 🙁

Napi igazságosztó 🙁
2013.02.04. Kategória: Viccek
Öröm egy ilyen férj

A Halál kopogtat az ajtón, a férj nyitja az ajtót: - Jó estét, segíthetek? - Én vagyok a halál, és az életedért jöttem! A férfi erre hátraszól a feleségének: - Életem, téged keresnek!

2013.02.03. Kategória: Egyéb
A nap kérdése

Sziasztok ! Öcsödön a buszmegálló melletti faliújságról. Gondoltam tetszene.

A nap kérdése
2013.02.03. Kategória: Egyéb
Ez sem gyenge - napi fárasztó

Ez sem gyenge - napi fárasztó