FIGYELEM! FELKAVARÓ TARTALOM! Hajnali három óra, Manchester belvárosa. Egy fiatal férfi kint áll az utcán, elveszett, a telefonja lemerült. Ekkor odalép hozzá egy vékony, kedvesen mosolygó srác, és felajánlja a segítségét... De ez a döntés élete legrosszabb rémálmába sodorja. A mai videóban a brit kriminalisztika történetének legszörnyűbb sorozaterőszakolójának, Reynhard Sinagának az igaz történetét dolgozzuk fel. Egy felkavaró ügy, amely több mint 206 áldozatot követelt, több mint 1500 órányi titkos felvételt hagyott maga után. Amely rávilágít egy mélyen gyökerező társadalmi tabura: a férfiakat érő szexuális erőszakra.
A sakkban a gyalog akkor válhat királynővé, ha végigmegy a táblán. A tükröződés azt sugallja, hogy ő már most királynőnek gondolja magát, a teljesítmény és a valós képességek nélkül. ( Attól az apróságtól most tekintsük el, hogy a képen király van a királynő helyett ) Összességében a kép a túlzott önértékelést, a valóságtól elrugaszkodott nagyképűséget szimbolizálja. U.i.: Rossz a felirat a képen. Ez nem járvány, hanem jellemhiba.
A résztvevők : 1. Habib Nurmagomedov Kaukázusi avar származású MMA harcművész, a UFC korábbi könnyűsúlyú bajnoka. Nurmagomedov ezenfelül kétszeres szambó világbajnok, továbbá fekete öves dzsúdós. 2. Conor Anthony McGregor Ír származású kevert harcművész, az Ultimate Fighting Championsip pehelysúlyú és könnyűsúlyú harcosa. Pehelysúlyú címét 2015. december 12-én szerezte meg Jose Aldo ellen, rekord idejű 13 másodperces első menetes KO-val.
Az utcáról szemlélve semmi különös sem tűnik fel a Keresztény Tudományos Szövetség idén átadott épületén. Aki viszont felülről, mondjuk a Google szatelitjén át tekint az Illinois államban fekvő épületre, valószínűleg egy kókadt péniszt fog látni. Külön pikantériát ad a dolognak egyrészt, hogy a templom egy Dixon nevű városban (angolul tudók előnyben), másrészt pedig, hogy gyülekezet egyik szlogenje: Rising Up, vagyis felemelkedés.
Mértéktartás: A film rávilágít, hogy az emberi vágy és kapzsiság kielégíthetetlen, és ha nem szabunk neki határt, az a saját pusztulásunkhoz vezet.
A Föld mozgását nem tudjuk befolyásolni, azt viszont igen, hogy a világos periódus minél inkább egybeessen napi aktivitásunkkal. Ezért találták ki a téli és a nyári időszámítás váltogatását – pontosabban bevezették az utóbbit, az „eredeti, normál” idő ugyanis a téli időszámítás. Így aztán minden évben március utolsó vasárnapján átállítjuk az órákat. Vasárnap hajnali 2 órakor a mutatót eggyel előrébb, 3 órára kell tekerni.


