Akciósgumi tavasz 790x120
2011.08.20. Kategória: Videók
Ez nem jött be

 - Attempted D'ohicide
see more Gifs
2011.08.19. Kategória: Baleset
Ez nem jött be 🙂

forgifs.com
2011.08.19. Kategória: Mondás, idézet
Milyen igaz . . .

Egy buliba elmenni nem nagy dolog. Hazaérni ! Na az a kihívás 🙂

Milyen igaz .  . .
2011.08.19. Kategória: Mondás, idézet
Okosság - pasiknak

Az igazi nők nem szeretik sem a bólogató kutyákat, sem az ordító majmokat. Azt szeretik, ha csendesen lépked mellettük az oroszlán . . .

Okosság - pasiknak
2011.08.19. Kategória: Mondás, idézet
Tudtad ?

Ha egy nő a problémáiról beszél neked, az nem azt jelenti, hogy nyafogós. Azt jelenti, hogy megbízik benned !

Tudtad ?
2011.08.19. Kategória: Mondás, idézet
Jótanács - napinemszar

-Ha szeretsz valakit, szeresd és öleld át minden nap, mert ha nem teszed megteszi valaki más, és akkor hidd el nem Ő lesz a hibás! -Jó kifogás férfiaknak a félredugásra?! Nem öleltél eleget anya 🙂 ( Raptor )

Jótanács - napinemszar
2011.08.19. Kategória: Viccek
A nap vicce - Az más . . .

Egy rabló megtámad egy embert: - IDE A PÉNZT!!! - Na de kérem! Én országgyűlési képviselő vagyok! - Ja, az más... Akkor: IDE A PÉNZEM!!!

2011.08.18. Kategória: Egyéb
Beküldött kép - Meleg van

"A nagy melegben nem bolond a melós, hogy sütteti magát a tűző napon... Hanem szépen vesz egy napernyőt."

Beküldött kép - Meleg van
2011.08.17. Kategória: Egyéb
Fürdenél itt ?

Nem photoshop !

Fürdenél itt ?
2011.08.16. Kategória: Egyéb
Csak te nem !

A gyermekkor olyan, mint a berúgás. Mindenki emlékszik, hogy mit csináltál, csak te nem.

Csak te nem  !
2011.08.16. Kategória: Ismert külföldi
Tud élni 🙁

Kilencmilliós borravalót adott Jay-Z Miami - Több mint 9 millió forintnyi borravalót hagyott egy éjszakai klubban Jay-Z (41), miután 45 millió forint összegű pezsgőt gurított le a torkán barátaival. Ez biztosan nem vághatta a földhöz, hiszen a Forbes magazin listáján az idén is ő lett a leggazdagabb rapper 6,6 milliárd forintos bevallott vagyonával.

Tud élni  🙁
2011.08.16. Kategória: Mondás, idézet
Egy férfi és egy nő gondolkodása :

NŐ: A férjem mellettem fekszik, egyáltalán nem ölel át... A plafont bámulja.. Ki tudja min gondolkodik ennyire... ...már két éve együtt vagyunk... Az túl hosszú idő, biztos azon gondolkodik hogy itt az ideje lecserélni engem valaki sokkal fiatalabbra... Komolyan...hiszen az alatt a két év alatt sokat híztam... Most éppen gúnyos képet vágott..az nem jó... A gondolataival valahol teljesen máshol van... Elveszítem őt, már biztosan nem jelentek számára egyáltalán semmit sem... FÉRFI: Hm...légy a plafonon... Vajon hogy csinálja hogy nem esik le??