Akciósgumi tavasz 790x120
2013.10.30. Kategória: Mondás, idézet
Tiltó táblák - 2. rész

Érdekesek vagyunk mi magyarok, szinte semmilyen tiltótábla nem befolyásol minket. Inkább kihívás egy ilyen tábla, mintsem betartandó utasítás. - Ez nem tud felborulni! – Egyszer öcsémmel megkérdeztük egy bringó hintó kölcsönzőben, hogy nem fog –e velünk felborulni a bicikli, erre az volt a válasz, „ááá ez lehetetlen felborítani!”. Egy óra helyett két órát mentünk és sikerült, felborult. - Fürdeni tilos! – Hazánkban úgy gondolják, hogy itt biztos szabad fürdeni, mert ahol nincs tiltó tábla az gyanús, az lehet, hogy veszélyes, ahol viszont, van tábla ott csak valaki irigységből nem engedi. Ráadásul a táblára fel lehet akasztani a strandtáskát. - Idegeneknek belépni tilos! – Na, ez tényleg nem ránk vonatkozik. Viszont egy kicsit barátságtalan lépésnek tartom, hiszen még a kapcsolatot sem vettük fel az idegenekkel és már kitiltottuk őket egy csomó helyről. - Behajtani tilos, kivéve célforgalom! – Ezeknek a tábláknak az árat jobb lenne, ha inkább gyerekekre költenék, én meg sem látom. Ilyen tábla még, a „mérsékelten tűzveszélyes”, a „várakozni tilos” és a „Dohányozni tilos”. - Előzni tilos! (Piros körben egy fekete autót előz egy piros) – Ezek alá mondjuk, jó lenne kiírni, hogy más színű autókra is vonatkozik! - WC kefe használata díjtalan! – Magyarországon, semmit nem írnak ki konkrétan pl: Takarítsd le magad után a budit! Sajnos a WC kefe használata díjtalan kiírás miatt elkapott a gépszíj, hiszen én is magyar vagyok, és ha valami díjtalan, akkor én használom gátlástalanul, csak a férfi részben hat wc-t takarítottam ki, hiszen díjtalan, a nőibe nem engedtek be, pedig azt is megcsináltam volna. Szerző : Orosz György

www.oroszgyuri.hu

2013.10.30. Kategória: Mondás, idézet
Tiltó táblák 1. rész

Érdekesek vagyunk mi magyarok, szinte semmilyen tiltótábla nem befolyásol minket. Inkább kihívás egy ilyen tábla, mintsem betartandó utasítás. - Fűre lépni tilos! – Ez csak egy ember tartja be Magyarországon, Stohl András. - Kérem, itt várakozzon! – Ez a tábla a bankokban és a gyógyszertárakban van kihelyezve, nem véletlen, hiszen mindkét helyen ugyanazért állunk sorban: aranyér. Mostanában a kínai piacon is van ilyen tábla, de ott azért, hogy ne halljuk, hogy az előttünk lévő vásárlónak mennyire sikerült lealkudnia a terméket. - Vigyázat frissen mázolva! (padra kiírva) – Ez az a tábla, ami láttán, ellenállhatatlan késztetést érzünk, hogy megérintsük, hogy tényleg ragad –e. Én tanácsolnám – A pad, áram alatt! – feliratokat! Akkor biztos nem fogdosná senki. - 420 kg vagy négy személy (liftben) – Ezt betartjuk, egy kicsit másképpen, a magyar kicseréli a „vagy” szócskát „és”-re. Szerző : Orosz György

www.oroszgyuri.hu

2013.10.29. Kategória: Videók
Napi riogató

Csak erős idegzetűeknek !

2013.10.29. Kategória: Hölgyeknek
Hát...ha még nem tudod milyen ízű...

Hát...ha még nem tudod milyen ízű...
2013.10.29. Kategória: Videók
Induljon a buli - micsoda mozgáskultúra :P

Helyszín : egy orosz lagzi

2013.10.29. Kategória: Videók
Egy turbos Honda Civicben ülünk

80-260km/h-ra gyorsulunk - lássuk :P

2013.10.28. Kategória: Mondás, idézet
Napiszar tudomány rovat

Órákkal a halál után is visszahozható lesz az ember az életbe... "Az eddigi álláspont szerint, ha egy beteg szíve és a légzése is leállt, akkor halottnak lett nyilvánítva” "Most a halállal kapcsolatos kutatások során rájöttek, hogy az elmúlás nem egy pillanat alatt történik meg, hanem egy hosszú folyamat során, amely a szervezetben megy végbe" "Ez a procedúra hosszú órákig is eltarthat és most már képesek lehetünk megfordítani azt"

Napiszar tudomány rovat
2013.10.28. Kategória: Állat
RasztaBlöki 🙁

Helyszín : Kanada/Ontario Egy farmon találtak rá szegényre és annyira össze volt ragadva a bundája, hogy már járni is alig tudott.

RasztaBlöki 🙁
2013.10.28. Kategória: Viccek
Csak csendben, csak hallkan . . .

- Gyerekek, ki tud nekem mondani egy nagy folyót? - kérdezi a tanító néni. Pistike jelentkezik: - A Volga! - Jól van, Pistike! Ki tud másikat? - Az Amazonas! - kiáltja Ferike. - Ügyes vagy. Tud-e még egyet valaki? Móricka jelentkezik, aztán mikor felszólítják, kimegy a tanító nénihez és odasúgja a fülébe: - A Duna. - És ezt miért suttogva mondtad? - csodálkozik a tanító néni. - Azért mert apukám azt mondta, hogy arról, ami nálunk folyik, csak suttogva lehet beszélni.

2013.10.27. Kategória: Mondás, idézet
Napiszar életmód rovat

A szinglik országa lettünk? A legnehezebb dolga a 25-40 éves korosztálynak van. Ők azok, akik már elvégezték az iskoláikat, de már nem járnak discoba, a baráti kör nagy része pedig még boldog házasságban él. Reggel munkába mennek, délután - jó esetben - edzőterembe vagy haza. Este hasonló problémákkal küzdő barátaikkal próbálnak úgy csinálni, mintha minden rendben lenne, vagy éppen keseregnek az igazságtalan sorson. Az elkeseredettséget mutatja, hogy dübörögnek az internetes randihelyek. Gazdasági hatása : 1. Ideális munkavállalók, hisz nem rohannak haza a családhoz. 2. Ideálisak a kereskedelemnek is, mert sokat költenek magukra.

2013.10.27. Kategória: Videók
Egy kis hegyi autózás - kilinccsel előre

2013.10.26. Kategória: Egyéb
Túlélő készlet, szombat estére

Túlélő készlet, szombat estére